Svet-Stranek.cz
KHL

Petrohradský kouč Miloš Říha se jako první český trenér v historii KHL prestižního Gagarinova poháru nedočká. SKA prohrálo v konferenčním finále s Dynamem Moskva nečekaně snadno 0:4 na zápasy a sezóna pro něho předčasně skončila.:Češi a Slováci v Kontinentální hokejové lize

Petrohradský kouč Miloš Říha se jako první český trenér v historii KHL prestižního Gagarinova poháru nedočká. SKA prohrálo v konferenčním finále s Dynamem Moskva nečekaně snadno 0:4 na zápasy a sezóna pro něho předčasně skončila.

Úspěšný český kouč ve službách SKA Petrohrad, Miloš Říha, dostal pro tuto sezónu od klubového vedení jediný úkol: premiérový zisk Gagarinova poháru.

Jeho svěřenci však ve finále Západní konference nestačili na Dynamo Moskva, kterém podlehli 0:4 na zápasy, a postarali se tak zatím o největší překvapení letošního play off!

Navzdory tomu se však postup SKA do konferenčního finále stal historickým klubovým úspěchem.

   MILOŠ ŘÍHA    

(angažmá v KHL: Spartak Moskva 2007/08 - 2010/11, Atlant Mytišči 2010/11, SKA Petrohrad 2011/12 - ?) 

MILOŠ ŘÍHA: "Já si na výkonech hráčů vždycky něco najdu. Vím, že někdy je to špatně, když pořád kritizuju, hráči o tom pak zbytečně moc přemýšlí, ale někdy to je dobré, protože nepodlehnou sebeuspokojení."  

Miloš Říha diskutuje s rozhodčími často a velice bouřlivě, ovšem v dámské společnosti to je velký elegán.