Svet-Stranek.cz
KHL

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL:Češi a Slováci v Kontinentální hokejové lize

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL

PLAY OFF KHL 2011/12 - FINÁLE

AVANGARD OMSK - DYNAMO MOSKVA
(konečný stav série 3:4)

Dynamo Moskva je novým držitelem nejcennější trofeje KHL - GAGARINOVA POHÁRU - pro sezónu 2011/2012!!!

Jak postupovaly do finále:

AVANGARD - Amur Chabarovsk 4:0, Metallurg Magnitogorsk 4:1, Traktor Čeljabinsk 4:1

DYNAMO - Dinamo Minsk 4:0, Torpedo Nižnij Novgorod 4:2, SKA Petrohrad 4:0
<< na začátek | < předchozí   | ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... |   další > | na konec >>
19.02.2012 LEV se rozloučil prohrou

LEV POPRAD - BARYS ASTANA 2:3
V posledním utkání této sezóny na domácím ledě se Lev rozloučil se svými fanoušky sice prohrou, ale důstojně. O těsné výhře rozhodli hosté až v čase 58:36.
Zda Lev bude hrát v popradské hokejové hale i v příští sezóně, to je zatím velká neznámá.
Za Poprad: Š. Novotný 1+0, Hunkes a Sekáč - oba 0+1
Za Barys: Kašpar 0+1

19.02.2012 Hrací den - neděle 19. února 2012

AMUR CHABAROVSK - METAL. MAGNITOGORSK 4:0
Amur poprvé v historii KHL postupuje do play off - (Petružálek 0+2, Vrána 0+1, zraněný Lašák nechytal) - za MM Rolinek nebodoval

METAL. NOVOKUZNĚCK - AVANGARD 1:4
4. výhra Omsku v řadě, Metallurg si zkomplikovat cestu do play off. Červenka nebodoval.

SIBIR - JUGRA 0:1
Jugra posílala naději na postup do play off

CSKA MOSKVA - AVTOMOBILIST 0:2
Nečekaná prohra Šuplerova týmu s 2. nejhorším celkem KHL, pro CSKA je to v boji o play off zbytečná komplikace

SALAVAT - DYNAMO MOSKVA 2:0
Vítězná šňůra Dynama skončila po 7 výhrách v řadě (20 bodů), za Ufu Blaťák 0+1

SPARTAK MOSKVA - SKA PETROHRAD 4:2
Senzace kola, v kabině SKA bude "husto" - Spartak hrál v této sezóně proti SKA 3x, nezískal ani bod a na kontě měl hrozivé skóre 4:21. Protože CSKA dnes prohrálo, Spartak stále drží naději na play off.
Za Spartak Š. Růžička a Baranka - oba 0+1
Za SKA Průcha 1+0, Štěpánek odchytal celý zápas

Ak BARS KAZAŇ - TORPEDO 4:3 (PP)
za Ak Bars J. Straka 0+1 (asistence u vítězné branky)

DINAMO MINSK - TRAKTOR ČELJABINSK 3:5
Skvělý zápas, Dinamo vedlo proti lídru šampionátu už 2:0 a 3:2. Traktor se v boji o vítěze základní části dostal 3 body před Petrohrad.
Za Dinamo Krajíček 0+2

DINAMO RIGA - ATLANT 2:4

17.02.2012 Hrací den - pátek 17. února 2012

AMUR - JUGRA 4:1
Domácí už s uzdraveným Vránou nezaváhali. Vítěznou branku dal v přesilovce M. Růžička (2. vítězná a 9. celkem), Petružálek a Vrána nebodovali, gólman Amuru Lašák odstoupil ve 14. minutě kvůli zranění
Poměr střel - 49:18!

METALL. NOVOKUZNĚCK - METALL. MAGNITOGORSK 2:1
Výhra domácích se nečekala. Rolinek (MM) nebodoval

SIBIR - AVANGARD 1:4
Přesvědčivé vítězství favorita, první gól Omsku (23. v sezóně) dal Červenka, kterému tak schází k dosažení 100 bodové hranice za jeho dosavadní působení v Omsku už jen 2 body

SALAVAT UFA - TORPEDO 6:4
Obhájci titulu prohrávali ve 14. minutě už 0:2, ale nakonec byli šťastnějším týmem. Za Ufu Blaťák 0+1

VÍŤAZ ČECHOV - ATLANT 1:5
Bitkaři Jablonski, Mirasti a Brennan vyfasovali tresty do konce utkání, za Atlant Radivojevič 0+1

17.02.2012 Slušelo by se smeknout: Lev Poprad - Traktor Čeljabinsk 2:4

Dva gólmany, šest obránců a devět útočníků - s touto okleštěnou partou statečných vyrukoval dnes vpodvečer popradský trenér Rulík (viz. foto) proti lídru KHL, Traktoru Čeljabinsk, který bojuje se Říhovým Petrohradem o vítězství v základní části.
Oba týmy od sebe v tabulce šampionátu dělilo propastných 47 bodů. Lev se bil statečně, ve 32. minutě se dokonce ujal vedení 2:1, ale tento příznivý výsledek přes veškeré vynaložené úsilí a obrovskou podporu vypodané haly neudržel.

Navzdory všem problémům, ve kterých se klub zmítá už od přelomu roku, by se za dnešní výkon slušelo před hráči a trenéry smeknout.

Za Lev: Bartečko a Špirko, oba 1+0, Š. Novotný 0+1, za hosty Bulis 0+1.