Svet-Stranek.cz
KHL

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL:Češi a Slováci v Kontinentální hokejové lize

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL

PLAY OFF KHL 2011/12 - FINÁLE

AVANGARD OMSK - DYNAMO MOSKVA
(konečný stav série 3:4)

Dynamo Moskva je novým držitelem nejcennější trofeje KHL - GAGARINOVA POHÁRU - pro sezónu 2011/2012!!!

Jak postupovaly do finále:

AVANGARD - Amur Chabarovsk 4:0, Metallurg Magnitogorsk 4:1, Traktor Čeljabinsk 4:1

DYNAMO - Dinamo Minsk 4:0, Torpedo Nižnij Novgorod 4:2, SKA Petrohrad 4:0
<< na začátek | < předchozí   | ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
24.01.2012 Hrací den - úterý 24. ledna 2012

Dnes se v KHL hrálo 9 zápasů.

Avangard Omsk získal důležité tři body na domácím ledě proti Barysu Astana po výhře 3:2, byť ještě tři a půl minuty před koncem 2. třetiny prohrával 0:2. Za hosty jednou skóroval Jiří Novotný, omský Roman Červenka vyšel střelecky naprázdno už v devátém utkání za sebou.

Lídr soutěže, Říhův Petrohrad, si až nečekaně snadno poradil doma s Dynamem Moskva 5:1. V brance SKA dostal tentokrát před Jakubem Štěpánkem příležitost talentovaný Ilja Ježov, který byl také vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Střelecky se dařilo autoru dvou branek Viktoru Tichonovovi, vnuku legendárního trenéra sovětské sborné stejného jména.

Hodně dramatický souboj se odehrál v Minsku. Sýkorovo Dinamo v duelu plném zvratů nakonec udolalo Šuplerovo CSKA 6:5. Bělorusové vedli už 2:0, pak prohrávali 4:5. Vyrovnání zařídil v čase 57:44 český forvard Libor Pivko a jen 45 vteřin na to dal výsledku konečnou podobu Charles Linglet. Jednu asistenci zaznamenal i další Čech v běloruském týmu Zbyněk Irgl.

Ještě větší drama bylo k vidění v Rize, kde Dinamo hostilo Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodní třetinu režíroval navrátilec v lotyšském dresu, slovenský forvard Marcel Hossa, který se gólem a asistencí výrazně podílel na průběžném vedení svého týmu 3:0. Příznivý stav drželi domácí ještě