Svet-Stranek.cz
KHL

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL:Češi a Slováci v Kontinentální hokejové lize

DNES se hrálo - 25. dubna 2012 - 7. ROZHODUJÍCÍ zápas finále play off KHL

PLAY OFF KHL 2011/12 - FINÁLE

AVANGARD OMSK - DYNAMO MOSKVA
(konečný stav série 3:4)

Dynamo Moskva je novým držitelem nejcennější trofeje KHL - GAGARINOVA POHÁRU - pro sezónu 2011/2012!!!

Jak postupovaly do finále:

AVANGARD - Amur Chabarovsk 4:0, Metallurg Magnitogorsk 4:1, Traktor Čeljabinsk 4:1

DYNAMO - Dinamo Minsk 4:0, Torpedo Nižnij Novgorod 4:2, SKA Petrohrad 4:0
<< na začátek | < předchozí   | ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... |   další > | na konec >>
16.03.2012 Hrací den - pátek 16. března - PLAY OFF

Hrací den - pátek 16. března - PLAY OFF
V play off KHL se dnes hrají druhá semifinálová utkání Východní konference.

AVANGARD OMSK - METALLURG MAGNITOGORSK 5:2 (stav série 1:1)

Avangard si spravil chuť a vyrovnal stav série na 1:1. V tomto utkání jasně dominoval, Metallurg vstřelil obě branky až za stavu 0:5. Skvělý zápas odehrál Roman Červenka, autor dvou branek (v play off celkem 6+2).

TRAKTOR ČELJABINSK - AK BARS KAZAŇ 2:1 (stav série 2:0)

Traktor vyhrál také druhé domácí utkání a takový vývoj této série čekal asi málokdo. Kazaň i dnes stejně jako v úvodním duelu vedla 1:0, ale Traktor opět zápas otočil. Ak Bars se bez Alexeje Morozova pořád nemůže chytit a pokud její kapitán a nejproduktivnější hráč nenastoupí ani v příštím utkání (prý to není vyloučeno), mohlo by se začít rodit velké překvapení. Traktor sice vyhrál základní část, ale proti Kazani se mu příliš šancí nedávalo.
Dnešní vítěznou branku vstřelil teprve 19 letý juniorský mistr světa Jevgenij Kuzněcov, který je mnohými považován za nástupce Alexandera Ovečkina a který dokonce vytrvale odmítá lákavé nabídky z NHL a také příští sezónu chce odehrát v Kontinentální lize.

15.03.2012 Hrací den - čtvrtek 15. března - PLAY OFF

Hrací den - čtvrtek 15. března - PLAY OFF
V play off KHL se dnes hrála druhá semifinálová utkání Západní konference.

SKA PETROHRAD - ATLANT MYTIŠČI 7:1 (stav série 2:0)

To byl nářez!!! SKA vedlo v závěru 4. minuty už 3:0 a trenér Říha klidně mohl povolat dorostence... Ruský super talent, 20 letý Vladimír Tarasenko, kterého si Petrohrad stáhl v průběhu sezóny ze Sibiru Novosibirsk, zaznamenal hattrick a navrch ještě jednu asistenci, jednou skóroval i Petr Průcha (v play off zatím 2+1).
Gólmanu Štěpánkovi překazil radost ze třetí nuly v play off Slovák Branko Radivojevič, který se ve vyřazovací části třefil už počtvrté. Největší hvězda Atlantu, brankář Barulin, se nechal po 1. třetině poprvé v play off vystřídat, ale proti rozjetému SKA by dnes zřejmě neměl šanci žádný gólman.

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD - DYNAMO MOSKVA 3:2 (PP) (stav série 1:1)

Druhá domácí prohra v řadě by naděje Torpeda už výrazně snížila. Gól naděje trefil v prodlouženém čase 68:16 Vladimír Galuzin, za Dynamo Dominik Graňák 1+0.

14.03.2012 Hrací den - středa 14. března - PLAY OFF

Hrací den - středa 14. března - PLAY OFF
V play off KHL se dnes hrála úvodní semifinálová utkání Východní konference.

AVANGARD OMSK - METALLURG MAGNITOGORSK 0:1 (PP) (stav série 0:1)
Výsledek, který se až tolik nečekal. Metallurg potvrzuje, že po rozpačité sezóně se v play off dostává do formy a Avangard to bude mít s postupem hodně složité. Utkání rozhodl v prodloužení v čase 67:26 Sergej Mozjakin.

A ještě jedna zajímavost - Metallurg dohrával dnes čtvrté utkání za sebou v prodloužení (předtím třikrát v řadě proti Barysu Astana), a pokaždé v něm byl úspěšnější než jeho soupeř!!!

TRAKTOR ČELJABINSK - AK BARS KAZAŇ 3:1 (stav série 1:0)
Výsledek, který se čekal snad ještě méně. Traktor i navzdory prvenství v základní části není v této sérii favoritem. Ovšem Kazani se zranil nejproduktivnější týmový hráč a kapitán Alexej Morozov a právě dnešní zápas ukázal, jak moc mužstvu schází jeho góly. Ak Bars sice vedl 1:0, ale více branek v dalším průběhu utkání už nevstřelil.

13.03.2012 Hrací den - úterý 13. března - PLAY OFF

Hrací den - úterý 13. března - PLAY OFF
V play off KHL se dnes hrála úvodní semifinálová utkání Západní konference.

SKA PETROHRAD - ATLANT MYTIŠČI 4:0 (stav série 1:0)

Velký favorit na titul vstoupil do této série naprosto suverénně. Trenér SKA Miloš Říha už včera avizoval, že bude své svěřence pobízet k časté střelbě, a to se také stalo.
Petrohrad vlétl do utkání jako uragán a v 1. třetině přestřílel svého soupeře 15:3. Spolehlivý výkon odvedl gólman Štěpánek, který za svá záda nepustil ani jednu z 15 střel a připsal si druhou nulu v play off. Petr Průcha, který nastoupil v 1. útoku vedle Tichonova a Toresena, se tentokrát bodově neprosadil.
V Petrohradu se hrálo před rekordní návštěvou sezóny - utkání sledovalo 12 tisíc diváků.

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD - DYNAMO MOSKVA 0:1 (stav série 0:1)

Dynamo potvrdilo pověst mužstva, které venku umí zahrát. V této sérii je favoritem a výtečnou bilanci mělo v základní části i na domácím ledě. Pro Torpedo to nevěští po dnešní prohře nic dobrého. Dynamo hraje ve výtečné herní pohodě, a i když jsme teprve na začátku série, postupové naděje Torpeda poněkud slábnou.